Strona główna
Meble
Tutaj jesteś

Zapraszam do tablicy

Meble Data publikacji - 9 grudnia 2021 Autor - Redakcja OPUSmeble
tablica korkowa ozdobna


Podczas realizacji codziennych obowiązków często zapominamy o wykonaniu innych czynności. Można zostawić sobie kartkę przypominającą na lodówce, ale czy będzie to wyglądało estetycznie? Lodówka służy do czegoś innego. Gdzie więc zawiesić sobie nasze „przypominajki”?
Świetnym pomysłem na to będzie tablica korkowa ozdobna. Na niej powiesisz przypomnienie o umyciu lodówki, opłaceniu rachunków, ważnym spotkaniu lub wizycie u dentysty.
Tablica korkowa, powieszona w widocznym miejscu, pełnić będzie też funkcję ozdobną. Można na niej umieścić zdjęcia z podróży, pamiątkowe bilety z koncertu, kartkę z wakacji oraz wszystko to, co będzie nam przypominało o pięknych, spędzonych dawniej chwilach.
Wszystkie wymienione wyżej rzeczy, zawieszone na tablicy korkowej, wyglądać będą zdecydowanie bardziej estetycznie, niż kartka na lodówce, drzwiach czy monitorze komputera. Wszystkie ciekawe i niezbędne rzeczy można powiesić w jednym miejscu. Właśnie na tablicy korkowej, która sama będzie estetycznie wyglądać, nawet z tylko jednym małym zdjęciem.

oliwood.pl

materac

Redakcja OPUSmeble

Dzielimy się z Wami najnowszymi trendami, recenzjami produktów i projektami DIY, które mogą całkowicie odmienić Wasze mieszkania i ogrody. Zapraszamy do lektury i inspiracji na OpusMeble.pl – tam, gdzie design spotyka się z praktycznością.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?